Lev Horoskop 2020

Levov horoskop 2020 bude zameraný najmä na prácu. Ľudia tohto ohnivého znamenia, ktorého vládnuca hviezdou je samotné Slnko, sú veľmi cieľavedomí a vytrvalí, a tak sa v kariére nezľaknú žiadne väčšie výzvy. Oplývajú silnú tvorivou energiou, ktoré často využívajú na to, aby sa stali stredom pozornosti. Tiež sa im páči, keď sú veci podľa nich, a tak mávajú sklony k panovačnosti, čo sa ich okolie nemusí vždy páčiť.

V počiatočných mesiacoch roku 2020 zaznamená Lev problémy v oblastiach, u ktorých podcenil predchádzajúcej plánovania. V tejto dobe budete musieť staviť na opatrnosť a diplomaciu a veci si vopred dobre premyslieť, či už pôjde o vzťahy či kariéru. S plánovaním sa nebojte obrátiť na niekoho z vašich priateľov a majte neustále na pamäti, že nič nemôžete mať ihneď.

Na jar sa váš horoskop obráti smerom k vašej kariére. Pracovné ponuky sa na vás budú len hrnúť a niektoré z nich by po vás mohli vyžadovať, aby ste vycestovali niekam do zahraničia. Tu je potrebné zvážiť, či za to daná príležitosť skutočne stojí. Ako Lev ste predsa len skôr vodcovský typ, a tak by ste sa v podradné pozícii nemuseli cítiť zrovna dobre. Ak máte v hlave nejaký nápad na podnikanie, tak nastala ideálna doba ho uskutočniť.

V polovici roka 2020 bude pravdepodobne ohrozená vaša finančná situácia, čo by mohlo viesť k depresívnym či úzkostlivým stavom. Pamätajte na to, že keď ste sa do tejto situácie dokázali dostať, tak z nej zase nájdete cestu von. Hlavne neprepadajte panike a nezdôverujte svoje financie niekomu cudziemu. Daná osoba by nemusela mať tie najčestnejšie úmysly a vám by sa tak mohlo ešte priťažiť.

Od jesene až do konca roka bude váš horoskop konečne priať vzťahom. V práci bude mať Lev zaslúžený pokoj, takže bude dostatok priestoru na rodinné návštevy či výlety. Partnerské vzťahy sú teraz veľmi silné, takže aj keď vám do cesty vstúpi nejaká prekážka, bez problému ju prekročíte a budete sa posúvať ďalej. Ideálnou cestou, ako posilniť vzťahy, budú rôzne športové aktivity ako napríklad badminton či stolný tenis.