Ryby máj Horoskop 2022

skromné a citlivé znamenie, majú silné vnútorné vnímanie a inšpiráciu

V tomto období budete v sebe cítiť toľko lásky. Máj totiž prinesie veľa nehy a náklonnosti, ktoré budú šíriť okolo seba. Tento mesiac je ideálny na spoznávanie nových ľudí a upevňovanie vašich súčasných vzťahov. Vďaka svojmu prirodzenému šarmu budete priťahovať pozornosť iných ľudí, ktorí sa s vami budú cítiť bezpečne. Máte tiež úžasnú schopnosť súcitu, takže budete oporou pre všetkých, ktorí to budú potrebovať. Pomoc druhým vás bude uspokojovať a zároveň vám pomôže utriediť si myšlienky. Možno dospejete k nejakým záverom týkajúcim sa vášho vzťahu s partnerom.

Máj je pre mnohých mesiacom lásky a pre Ryby tomu rozhodne nebude inak. Prirodzene budete žiariť šťastím, ak by vás ale vaša druhá polovička sklamala, to, ako sa s tým vyrovnáte, by mohlo prezradiť mnohé o povahe vášho vzťahu, ktorú ste si možno dlhší čas nechceli priznať. Je teda dobrá príležitosť sa na chvíľu zastaviť a popremýšľať, či ste s partnerom spokojní. 
Toto obdobie by mohlo priniesť tiež výčitky svedomia kvôli minulosti. V tej by ste sa nemali príliš prehrabávať, ale skôr hľadieť do budúcnosti.

Ryby jún >>


Slnko v Býkovi
20.4.04:10 - 21.5.03:09
b
20.4.
Slnko v Blížencoch
21.5.04:09 - 21.6.11:01
c
21.5.

Toto obdobie pre vás môže byť veľmi plodné. Teraz dokážete byť veľmi vytrvalí a tiež stabilní vo svojich názoroch. Prejavujete sa tak navonok ako prirodzená autorita a môžete budiť dokonca rešpekt vo svojich radoch. Do popredia vo vašich hodnotách sa v týchto dňoch dostávajú aj peniaze a istá podvedomá potreba zhromažďovať ich. Hnaní touto myšlienkou ste tak schopní napríklad podávať vyšší pracovné výkony ako obvykle. V extréme však na okolitých jedincov môžete pôsobiť príliš nenásytne.

V tomto období vám zrejme nebude dopriate príliš pokoja. Túžba po nových informáciách, ktorú zrejme budete veľmi neodkladne pociťovať, vás bude hnať stále dopredu. V spoločnosti budete pôsobiť - v snahe rozšíriť si svoje vedomosti čo najviac - veľmi komunikatívni, spravidla aj intelektuálni, a v extrémnom prípade až povrchní. Nové vedomosti a zručnosti vám každopádne budú pomáhať vo vašej sebarealizácii, preto sa nemusíte báť venovať teraz čas vzdelaniu aj na úkor vzťahov.

Venuša v Rybách
5.4.17:02 - 2.5.17:58
l
5.4.
Venuša v Baranovi
2.5.18:58 - 28.5.16:33
a
2.5.
Venuša v Býkovi
28.5.17:33 - 23.6.02:20
b
28.5.

V tomto období sa budete môcť tešiť z priazne ostatných ľudí vo vašom okolí. Vaša myseľ je otvorená, a tak je veľmi ľahké s vami nájsť spoločnú reč. Na druhej strane vám bude trochu chýbať schopnosť sa objektívne rozhodovať, a tak sa môžete stať veľmi ľahko ovplyvniteľnými. V extrémnom prípade sa môže tiež stať, že si vybudujete dôveru ku človeku, ktorý vás neskôr zneužije.

V tomto období pravdepodobne budete mať tendencie rozhodovať sa skôr impulzívne, svojím srdcom. Pokiaľ ide o lásku a vzťahy, stávate sa vo svojom snažení priam nezastaviteľní, niekedy až nekompromisní. Dobre vám bude v spoločnosti, kde sa môžete baviť, či laškovať. Inštinktívne možno budete vyhľadávať aj spory, v ktorých budete môcť ukázať svoju prevahu. Možno vo vás pretrváva istá potreba niečo si dokazovať.

Toto obdobie pre vás bude veľmi intenzívne. Vaše zmysly budú doslova v strehu, a tak budete každý okamih veľmi prežívať. To platí predovšetkým vzťahov a lásky, ale tiež kultúrnych zážitkov ako je divadlo a umenie. Tendencia klásť príliš vysoké nároky na ľudí vo svojom okolí vám príde prirodzená, niekedy sa však môže vypomstiť. Rozhodujte sa radšej obozretne.

Merkúr v Blížencoch
30.4.00:06 - 23.5.03:22
c
30.4.
Merkúr v Býkovi
23.5.04:22 - 13.6.17:08
b
23.5.

V tomto období budete veľmi verbálne zdatní, budete skvelým rečníkom. Nebude vám chýbať ani slovná zásoba, ani sebavedomie. Navyše, s vašim prístupom, kedy nikomu nič nevnucujete, si dokážete získať mnoho poslucháčov a dokážete ich aj ovplyvniť. Vaše záujmy budú veľmi rozmanité. Baviť vás bude čokoľvek, čím si rozšírite svoje obzory a ukojíte svoju túžbu po vzdelávaní.

V tomto období sa často stretneme s racionálnym správaním a snahou zachovať si chladnú hlavu. Akoby sa nás emócie v rozhovore pod vplyvom Merkúra netýkali. Naša komunikácia je tak skôr pomalá a rozvážna - ale na druhú stranu zase veľmi zrozumiteľná. Vďaka svojej trpezlivosti a vytrvalosti aj v tomto období dokážete akýkoľvek úkon dotiahnuť do zdarného konca. Nič tak nebráni vášmu rozvoju.

Mars v Rybách
15.4.04:41 - 25.5.00:56
l
15.4.
Mars v Baranovi
25.5.01:56 - 5.7.07:50
a
25.5.

V tomto období sa budete prejavovať skôr neutrálne v snahe maskovať svoje pocity. V extrémnej situácii, keď ste napríklad svedkami utrpenia iných ľudí, či nespravodlivosti, ste ale schopní rozzúriť sa a potom nepoznáte priateľov. V témach, ktoré vám nie sú príjemné, budete zrejme aj v pokročilejšom veku veľmi hanbliví. Typická je pre toto obdobie tiež náchylnosť k citovým závislostiam.

V tomto období nebudete mať problém pohotovo konať, navyše budete zrejme oplývať aj vysokým vodcovským potenciálom. To z vás jednak robí skvelých adeptov na vedúce pozície, ale aj veľmi vytrvalých a cieľavedomých v otázkach lásky. Vašou priamočiarosťou a energiou dokážete získať to, po čom túžite. Pozor však na stresové situácie, tu prídu tendencie správať sa neuvážene až drzo.