Váhy máj Horoskop 2022

spravodlivosť, sympatie, harmónia a intelekt

Máj prinesie Váham do života lásku a vášeň. Tí z vás, ktorí sú vo vzťahu, sa môžu tešiť, že opäť nájdu iskru. Budete sa cítiť ako nanovo zamilovaní a budete po sebe opäť túžiť. Nechajte túto skvelú energiu prúdiť a choďte do toho. Skúste si rezervovať pobyt v hotelovom rezorte len pre vás dvoch a nenechajte sa ničím rušiť. Ak ste slobodní, máte pred sebou obdobie plné flirtovania a bezsenných nocí. Vaša charizma bude žiariť na diaľku a očaríte takmer každého, na koho sa len usmejete.

Vo všetkých aspektoch života sa vám v máji bude dariť vďaka Venuši. Zadaní sa budú tešiť pozornosti partnerov, ktorí budú mať potrebu ich neustále hladkať a robiť im radosť. Nezadaní sa budú tešiť neobvyklému záujmu opačného pohlavia, čo im zdravo zdvihne sebavedomie. 
V druhej polovici mesiaca na seba dávajte pozor a dbajte na svoje zdravie. Nebude na škodu obmedziť konzumáciu alkoholu, pretože nasledujúce spln vo Váhach nebude priaznivý pečeni. Pohárik vína pri večeri nič nepokazí, ale väčšie oslavy si radšej nechajte na budúci mesiac.

Váhy jún >>


Slnko v Býkovi
20.4.04:10 - 21.5.03:09
b
20.4.
Slnko v Blížencoch
21.5.04:09 - 21.6.11:01
c
21.5.

Toto obdobie pre vás môže byť veľmi plodné. Teraz dokážete byť veľmi vytrvalí a tiež stabilní vo svojich názoroch. Prejavujete sa tak navonok ako prirodzená autorita a môžete budiť dokonca rešpekt vo svojich radoch. Do popredia vo vašich hodnotách sa v týchto dňoch dostávajú aj peniaze a istá podvedomá potreba zhromažďovať ich. Hnaní touto myšlienkou ste tak schopní napríklad podávať vyšší pracovné výkony ako obvykle. V extréme však na okolitých jedincov môžete pôsobiť príliš nenásytne.

V tomto období vám zrejme nebude dopriate príliš pokoja. Túžba po nových informáciách, ktorú zrejme budete veľmi neodkladne pociťovať, vás bude hnať stále dopredu. V spoločnosti budete pôsobiť - v snahe rozšíriť si svoje vedomosti čo najviac - veľmi komunikatívni, spravidla aj intelektuálni, a v extrémnom prípade až povrchní. Nové vedomosti a zručnosti vám každopádne budú pomáhať vo vašej sebarealizácii, preto sa nemusíte báť venovať teraz čas vzdelaniu aj na úkor vzťahov.

Venuša v Rybách
5.4.17:02 - 2.5.17:58
l
5.4.
Venuša v Baranovi
2.5.18:58 - 28.5.16:33
a
2.5.
Venuša v Býkovi
28.5.17:33 - 23.6.02:20
b
28.5.

V tomto období sa budete môcť tešiť z priazne ostatných ľudí vo vašom okolí. Vaša myseľ je otvorená, a tak je veľmi ľahké s vami nájsť spoločnú reč. Na druhej strane vám bude trochu chýbať schopnosť sa objektívne rozhodovať, a tak sa môžete stať veľmi ľahko ovplyvniteľnými. V extrémnom prípade sa môže tiež stať, že si vybudujete dôveru ku človeku, ktorý vás neskôr zneužije.

V tomto období pravdepodobne budete mať tendencie rozhodovať sa skôr impulzívne, svojím srdcom. Pokiaľ ide o lásku a vzťahy, stávate sa vo svojom snažení priam nezastaviteľní, niekedy až nekompromisní. Dobre vám bude v spoločnosti, kde sa môžete baviť, či laškovať. Inštinktívne možno budete vyhľadávať aj spory, v ktorých budete môcť ukázať svoju prevahu. Možno vo vás pretrváva istá potreba niečo si dokazovať.

Toto obdobie pre vás bude veľmi intenzívne. Vaše zmysly budú doslova v strehu, a tak budete každý okamih veľmi prežívať. To platí predovšetkým vzťahov a lásky, ale tiež kultúrnych zážitkov ako je divadlo a umenie. Tendencia klásť príliš vysoké nároky na ľudí vo svojom okolí vám príde prirodzená, niekedy sa však môže vypomstiť. Rozhodujte sa radšej obozretne.

Merkúr v Blížencoch
30.4.00:06 - 23.5.03:22
c
30.4.
Merkúr v Býkovi
23.5.04:22 - 13.6.17:08
b
23.5.

V tomto období budete veľmi verbálne zdatní, budete skvelým rečníkom. Nebude vám chýbať ani slovná zásoba, ani sebavedomie. Navyše, s vašim prístupom, kedy nikomu nič nevnucujete, si dokážete získať mnoho poslucháčov a dokážete ich aj ovplyvniť. Vaše záujmy budú veľmi rozmanité. Baviť vás bude čokoľvek, čím si rozšírite svoje obzory a ukojíte svoju túžbu po vzdelávaní.

V tomto období sa často stretneme s racionálnym správaním a snahou zachovať si chladnú hlavu. Akoby sa nás emócie v rozhovore pod vplyvom Merkúra netýkali. Naša komunikácia je tak skôr pomalá a rozvážna - ale na druhú stranu zase veľmi zrozumiteľná. Vďaka svojej trpezlivosti a vytrvalosti aj v tomto období dokážete akýkoľvek úkon dotiahnuť do zdarného konca. Nič tak nebráni vášmu rozvoju.

Mars v Rybách
15.4.04:41 - 25.5.00:56
l
15.4.
Mars v Baranovi
25.5.01:56 - 5.7.07:50
a
25.5.

V tomto období sa budete prejavovať skôr neutrálne v snahe maskovať svoje pocity. V extrémnej situácii, keď ste napríklad svedkami utrpenia iných ľudí, či nespravodlivosti, ste ale schopní rozzúriť sa a potom nepoznáte priateľov. V témach, ktoré vám nie sú príjemné, budete zrejme aj v pokročilejšom veku veľmi hanbliví. Typická je pre toto obdobie tiež náchylnosť k citovým závislostiam.

V tomto období nebudete mať problém pohotovo konať, navyše budete zrejme oplývať aj vysokým vodcovským potenciálom. To z vás jednak robí skvelých adeptov na vedúce pozície, ale aj veľmi vytrvalých a cieľavedomých v otázkach lásky. Vašou priamočiarosťou a energiou dokážete získať to, po čom túžite. Pozor však na stresové situácie, tu prídu tendencie správať sa neuvážene až drzo.