Ryby Horoskop 2020

Rybám horoskop 2020 prichystá veľa príležitostí, pri ktorých sa značne posilní ich intuícia. Ľudia narodení v tomto vodnom znamení, ktorému vládne Jupiter a Neptún, totiž obvykle bývajú veľmi nerozhodní, a to aj keď ide len o drobné záležitosti. Rok 2020 by pre nich teda mohol predstavovať dôležité obdobie, v ktorom na tejto slabine intenzívne zapracujú.

Od januára až do marca sa Ryby budú môcť tešiť z veľkého prívalu kreativity, ktorú im prinesie postavenie Neptúnu vo Vodnárovi. Uplatnenie pre ňu nájdete nielen pri vašich voľnočasových aktivitách a starostlivosti o domácnosť, ale aj v zamestnaní. Obzvlášť sa vám bude dariť pri tímovej práci, kde sa okrem to prejaví aj vaše praktické myslenie. Partnerské vzťahy budú počas tohto obdobia poväčšinou pokojné a stabilné.

S nástupom jarných mesiacov bude treba, aby ste opustili svet fantázie a vrátili sa späť do reality. Horoskop by vám do cesty mohol postaviť nečakané finančné trable, ktoré budú vyžadovať, aby ste poriadne zabrali v práci a možno využili aj niekoľkých nadčasov. Dokonalú odmenou pre vás teraz budú vaše harmonické vzťahy, a to predovšetkým s rodinou a priateľmi. V tých partnerských by Ryby mohli stretnúť menšie zvraty spôsobené postavením Uránu v Býkovi. Všetko však môže zachrániť otvorená a úprimná komunikácia.

Leto 2020 pre Ryby nebude tým najšťastnejším obdobím. Kvôli pôsobenie Saturnu v Rakovi sa u vás prejaví silná precitlivenosť, takže bude stačiť aj najmenší problém k tomu, aby ste sa zosypali ako domček z kariet. Svoju náladu aspoň čiastočne udržíte v rozvnováze, keď sa zameriate na rôzne pohybové aktivity, najmä beh či rýchlu chôdzu. Skúste do nich zapojiť aj partnera, treba skrze aktívnu dovolenku vo dvojici.

Počas niekoľkých posledných mesiacov tohto roka vám horoskop pravdepodobne prinesie veľa pracovných príležitostí. Ak máte už dlho pocit, že by vaša kariéra mala nabrať iný smer, mohlo by sa vám podariť situáciu skutočne obrátiť. Nezadaným hviezdy zrejme do života privedú zaujímavého jedinca, s ktorým si hneď padnú do oka. Keď mu ukážete svoju pravú tvár, je dosť možné, že sa táto krátkodobá známosť premení vo vážny vzťah.