Škorpión Horoskop 2021

Škorpión je veľmi ambiciózne znamenie a rok 2021 pre neho bude znamenať primárne pracovné výzvy, ktorých sa s odvahou chytí. Pokiaľ už dlhší čas rozmýšľa nad rozbehnutím nejakého svojho projektu, tento rok by sa pre neho v tomto smere mohol stať zlomovým. Dbajte však na zodpovedné hospodárenie s peniazmi - prílišné míňanie by sa vám mohlo vypomstiť.

Hneď z jari budete oplývať množstvom nápadov, a tak budete pociťovať túžbu otočiť vašu prácu dočista hore nohami. Kroku do neznáma sa báť nebudete - tak smelo vpred, pretože horoskop naznačuje, že vás v týchto vodách čaká obrovské naplnenie a radosť. Aj ak by to malo znamenať odchod z vašej existujúcej práce.

S prichádzajúcim letom pre vás bude úplne ideálne vyraziť na nejakú exotickú dovolenku - či už s vašou drahou polovičkou či priateľmi. Jedine tak si naozaj efektívne oddýchnete od toho neskutočného nákladu práce, ktorému ste boli v predchádzajúcich mesiacoch vystavení. Načerpáte tak i potrebnú fyzickú a mentálnu energiu pre zvyšok roka 2021.

V druhej polovici roka by sa Škorpión mohol stretávať s finančnými problémami - ak ste si nebudovali finančné rezervy, z ktorých by ste teraz mohli čerpať, najprv požiadajte o pôžičku svoju rodinu. Úver od banky by vám mohol priniesť viac škody ako úžitku a vy by ste tak mohli prísť snáď aj o strechu nad hlavou. Tiež sa snažte držať v pokoji, pretože toto obdobie čoskoro pominie a vaša finančná situácia naberie úplne nové obrátky.

Ak máte sklony k nervozite, horoskop radí, aby ste do svojho života zaradili ukľudňujúce techniky meditácie či jogy. S duševným zdravím úzko súvisí to fyzické, a tak určite nebude na škodu jesť viac čerstvej zeleniny a ovocia, pravidelne cvičiť a piť bylinkové čaje - napríklad z valeriány lekárskej alebo medovky. Ak nič z tohto nebudete robiť, mohol by Škorpiónom horoskop 2021 priniesť skôr frustráciu alebo dokonca silne depresívne stavy.

Vplyvom Jupitera v Rybách bude Škorpión v posledných dňoch tohto roka pociťovať zosilnenú intuíciu. Tiež ho bude veľmi napĺňať filozofovanie a hľadanie zmyslu života. Než ísť prehnane do hĺbky vo svojich myšlienkach, radšej urobte niečo pekné pre druhých. Práve maličkosti robia z tohto sveta oveľa krajšie a znesiteľnejšie miesto.