Strelec Horoskop 2019

Ľudia narodení v tomto období zverokruhu, ktorému vládne planéta Jupiter, bývajú často ctižiadostiví a sebaistí. Ich optimizmus a pokojná povaha im pomáha zvládnuť aj tie najťažšie situácie. Hviezdy jasne ukazujú, že bude mať každý Strelec Horoskop 2019 úspešný. A to nielen v oblasti kariéry. Tešiť sa môžu taktiež tí, ktorí už dlho túžia po spoločnosti jedinca opačného pohlavia.

Začiatok roku 2019 sa bude točiť predovšetkým okolo pracovného života Strelcov. Vďaka pozitívnej energii tohto obdobia nebudete mať núdzu o zaujímavé nápady. Nebojte sa podeliť o ne s kolegami alebo aj s nadriadenými. Pokiaľ ide o vzťahy, hlavne január bude skôr samotársky. Než sa pretvarovať v spoločnosti, radšej sa budete vzdelávať. Napríklad čítaním.

S nástupom jari sa každý Strelec podľa horoskopu môže tešiť na pozitívny vplyv postavenia Merkúru v Blížencoch. Obdarí vás napríklad vysokou verbálnou zdatnosťou. Nebude vám chýbať slovná zásoba, ani sebavedomie. Využiť toho môžete jednak v kariére, ale taktiež aj v osobnom živote. Tí, ktorí sú nezadaní, budú veľmi ľahko nadväzovať kontakty s opačným pohlavím. Čaká vás aktívne obdobie plné dobrodružstva, romantiky, ale aj vášne.

Leto 2019 utečie iste zaiste ako voda. Strelec sa môže tešiť na akciu na všetkým frontoch. Energiu máte na rozdávanie, a tak vám nebudú robiť problémy ani drobné prekážky v práci alebo nezhody vo vzťahu. Všetky problémy hravo zažehnáte. Horoskop radí, aby ste voľný čas venovali taktiež športu, práve v týchto mesiacoch totiž môžete dosiahnuť najväčších výsledkov.

V jeseni pocítite silný vplyv Venuše, ktorá bude umiestnená v Panne. Toto postavenie planét vám sľubuje bystré zmysly, ale taktiež láskavosť a zdvorilosť vo vzťahoch. Dlhodobé vzťahy budú len rozkvitať, a dariť sa bude taktiež tým čerstvým. Putá, ktoré vzniknú predovšetkým v septembri 2019 budú veľmi silné, snáď aj na celý život. V kariére horoskop odporúča, aby ste nepoľavovali vo svojom snažení, aj keď vám možno dochádza motivácia. Uvidíte, že pokiaľ vytrváte, čoskoro budete zberať sladké plody vášho úsilia. Pozor by si každý Strelec mal dať na drobné úrazy.

Nadchádza koniec roku 2019 a vy konečne máte na dosah svoje ciele. Potom sa udalosti vo vašom okolí konečne začnú upokojovať, a Strelci budú mať čas taktiež na seba. Venujte sa napríklad zhodnoteniu uplynulého roku alebo taktiež vzdelávaním sa. Nezabúdajte ani na svoju rodinu. Vždy poteší, Keď svojim blízkym ukážete, ako veľmi ich máte radi.