Strelec Horoskop 2020

Strelcov horoskop 2020 bude dokonalým odrazom jeho aktívne a nezávislé povahy. Ľudia tohto ohnivého znamenia, ktorému vládne planéta Jupiter, sú zvyčajne považovaní za pokojných optimistov. Nepripúšťajú si, že by im budúcnosť mohla priniesť niečo iné ako úspech. Sklamanie je preto dokáže natoľko zaraziť, že začnú byť protivní a extrémne impulzivní, čo zvyčajne vedie k ďalším prešľapom.

Prakticky každý Strelec na sebe začiatkom roku 2020 pocítia veľmi kolísavé nálady, a to sa premietne najmä do ich partnerských vzťahov. Riadite sa totiž skôr citom než rozumom, a tak pre vás nebude striedanie romantických schôdzok a horkých rozchodov žiadnou neznámou. Skúste sa v túto dobu držať skôr na uzde, nech svojich unáhlených rozhodnutí neskôr neľutujete. Nemuseli by ste totiž ublížiť len sebe, ale aj ľuďom vo vašom okolí.

Ak vás striedanie nálad prestane baviť, tak jar určite privítate s otvorenou náručou. Horoskop vám totiž do cesty naskladá toľko rôznych zážitkov a aktivít, že vám na žiadne romantické prešľapy ani neostane čas. Svoj aktívny životný štýl využije Strelec hlavne na to, aby rozvíjal vzťahy s rodinou a priateľmi. Ideálnou voľbou budú rôzne výlety za kultúrou a do prírody, či už autom, na bicykli alebo po svojich.

Letné mesiace so sebou prinesú veľa otázok týkajúcich sa budúcnosti, a to predovšetkým tej kariérnej. Aj keď nie ste zvyknutí plánovať a radšej žijete v momente, teraz nastal čas, aby ste prehodnotili svoj doterajší postoj a ujasnili si svoje plány a ciele do budúcich rokov. Ak vám vaše súčasné zamestnanie nevyhovuje, horoskop radí, aby ste sa začali pozerať po nejakej inej pozícii, na ktoré budete spokojnejší.

Od jesene až do konca roka 2020 sa Strelec môže tešiť na veľa pracovných príležitostí. Ak už ste dlho čakali na možnosť vyraziť za prácou niekam do sveta, tak je dosť možné, že vás hviezdy vypočuje. Rozhodne sa však nenechajte strhnúť iba prácou a venujte chvíľu času tiež rodine a partnerovi. Ak sa vám zdá, že toho máte veľa, skúste ich zapojiť do niektorej z vašich aktivít, napríklad tých športových.