Strelec Horoskop 2021

Ohnivé znamenie Strelca je veľmi optimistické a nadšené pre vec a tieto vlastnosti šíria aj do svojho okolia. Rok 2021 pre ne bude prebiehať v znamení inšpirovania svojich blízkych, rovnako tak ako práce na sebe. Môžete očakávať harmonické vzťahy v rodine, partnerských vzťahoch i vo vašom kruhu priateľov. Toto obdobie by však mohlo znamenať obrovský nápor na vaše zdravie.

Na jar by do vášho života mohla prísť kopa nových jedincov, dávajte si však pozor - medzi nimi by sa mohol objaviť aj niekto, kto s vami nebude mať úplne najlepšie úmysly. Strelec našťastie disponuje prirodzeným čuchom na ľudí, a tak s najväčšou pravdepodobnosťou rýchlo spozná, o koho sa jedná. Horoskop však ukazuje, že s ostatnými budú vzťahy prekvitať ako nikdy predtým.

S príchodom leta sa nebudete fyzicky cítiť úplne najlepšie, možno príde dokonca nejaká choroba, a tak odporúčame posilňovať svoju imunitu vitamínom C a tiež pravidelným cvičením. Strelec bude mať v tomto období tiež plnú hlavu práce, čo jeho fyzický stav nijako nezlepší. Skúste sa na chvíľu zamerať tiež na seba, práca počká. Vaše zdravie by malo byť prioritou č. 1.

V druhej polovici roka 2021 budete veľmi flexibilní, a tak sa dokážete aklimatizovať na akékoľvek situácie - a to aj na tie náročnejšie. Teraz dokážete v každom probléme vidieť jeho riešenie, a tak za vami budú blízki prirodzene chodiť pre rady. Osobitnú pozornosť by mala dostať vaša rodina, horoskop totiž naznačuje, že práve tam teraz budete úplne nepostrádateľnou súčasťou.

Vplyvom Jupitera vo Vodnárovi budete tiež disponovať veľmi pokrokovým zmýšľaním, a tak riešenie vašich aj ostatných problémov často nebude práve konvenčného charakteru. Pre Strelca horoskop 2021 pripraví tiež cenné lekcie, ktoré im ukážu, že nie je potrebné držať sa zabehnutých vzorcov - často nie je na škodu pozrieť na situáciu z trošku iného uhla.

Strelec má za sebou namáhavý rok plný výziev, a tak by si mal v jeho závere dopriať zaslúžený odpočinok. Zájdite si na wellness, prečítajte nejakú zaujímavú knihu, alebo jednoducho relaxujte pri ničnerobení. Vaša myseľ aj telo si tak skvele oddýchnu a budú pripravené na ďalšie výzvy.