Váhy Horoskop 2019

Na rozdiel od predchádzajúceho roku, kedy ste si užívali pokoj, budú mať Váhy Horoskop 2019 naopak nabitý udalosťami. Dariť sa vám bude predovšetkým v kariére, ani váš osobný život nezostane ukrátený. Čakajú vás pozitívne, ale i negatívne zážitky. Tak to ale v živote chodí. Vďaka svojím kvalitám sa navyše zrodenci tohto znamenia, ktorému vládne planéta Venuša, dokážu pobiť so všetkými nástrahami. Títo jedinci vynikajú svojimi umeleckými vlohami, sú inteligentní, spravodliví a taktiež pravdovravní. Niekedy však ich nevýhodou býva prílišná citlivosť.

Zimné obdobie na počiatku roku 2019 prežijú Váhy v kolotoči udalosti. Najprv sa stretnete so šancou v kariére, ktorej sa budete musieť okamžite chopiť, pokiaľ ju nechcete prepásť. Bude to pre vás zrejme znamenať prácu navyše, avšak výsledok iste bude stáť za to. Rozhodnutie je len na vás. Vplyvom Marsu v Býkovi, ktorý môžete očakávať predovšetkým v marci, navyše pocítite silné sexuálne pudy. Môžete preto očakávať vášnivá vzplanutie medzi vami a objektom vašej túžby. Pokiaľ vydržíte, môžete navyše svoju známosť v tomto období rozvinúť vo vitálny pevný vzťah.

Tohtoročná jar bude pokračovať v podobnom duchu. Šancu navyše dostanú aj dlhodobé vzťahy. Horoskop radí, že práve teraz je na čase urobiť ďalší krok, s partnerom ste na rovnakej vlne, preto akýkoľvek váš návrh sa teraz stretne s pochopením. Aj v kariére sa vám bude naďalej dariť ísť si za svojim cieľom.

Zlom môže prísť s letnými mesiacmi roku 2019. Vo vašom okolí sa vyskytne nepoctivý človek, ktorý sa vám pokúsi uškodiť. Tentokrát sa príliš nemôžete spoliehať na pomoc vášho okolia. Túto udalosť musíte zvládnuť sami, jedine tak sa dokážete poučiť a posunúť vašu osobnosť dopredu.

V jeseni sa Váhy môžu opäť tešiť na pozitívne obdobie, hlavne v kariére. Vplyv Merkúru v Kozorožcovi vám podľa horoskopu prepožičia vysokú schopnosť sebakontroly a sústredenia. Stačí sa poriadne zabrať do práce a cieľ máte takmer na dosah. Možno bude nutné sa zamestnaniu dočasne venovať aj na úkor voľného času. U vášho partnera a rodiny sa našťastie stretnete s pochopením. Na tomto fronte vám tak nič nehrozí.

Koniec roku 2019 si potom podľa horoskopu užijete v pokoji a pohodlí domova. Harmónia bude všade okolo vás. Váhy bude hriať taktiež predchádzajúci úspech v kariére. Nové porcie voľného času môžete využiť k uprataniu domácnosti, alebo sa venujte športu, ktorý vás baví a naplňuje.