Vodnár Horoskop 2020

Narodenému tohto vzdušného znamenia vládnu hneď dve planéty, a to Saturn a Urán, čo im dodáva veľmi flexibilnou, avšak svojhlavou povahu. Málokedy sa pohybujú smerom, ktorý určuje hlavný prúd, a tiež majú silné nutkanie pomáhať ostatným. Práve táto vlastnosť je čiastočným dôvodom pre to, že Vodnárov horoskop 2020 bude plný pokusov prevziať cudzie problémy do vlastných rúk.

To by sa vám však mohlo vypomstiť, a to najmä počas prvých mesiacov roka 2020, kedy budete pod vplyvom Jupitera v Kozorožcovi prehnane starostliví. Nie každý totiž ocení, keď sa mu niekto snaží motať do života, aj keď konáte s dobrými úmyslami. Svojimi zásahy by ste svoje vzťahy mohli dokonca rozvrátiť. Preto vám horoskop odporúča, aby ste si radšej hľadeli svojho a pokúsili sa priateľstva aj partnerský vzťah utužiť tým, že s ľuďmi strávite pár uvoľnených, spoločných chvíľ.

S nástupom jarných mesiacov prídu k moci vaše komunikačné schopnosti. V oblasti kariéry sa tak Vodnári bude dariť hlavne pri tímovej práci, kde svojím rečnením a jedinečným pohľadom na vec pomôžete predísť rade problémov. Tejto silné stránky využijete aj pri komunikácii s partnerom. Podľa horoskopu by totiž na povrch mohli vyplynúť nejaké nevyriešené konflikty z minulosti, s ktorými si v túto dobu hravo poradíte.

Ak ste doteraz mali pocit, že vo vašom živote panuje chaos, tak vás určite poteší, že vám leto, respektíve postavenie Jupitera v Panne, dodá potrebné organizačné schopnosti k tomu, aby ste si vo svojom živote urobili poriadok. Jediné, čo by Vodnára mohlo v tomto období brzdiť, je jeho precitlivenosť. Od negatívnych emócií vás však skvele rozptýli dovolenka s rodinou či partnerom, ideálne na nejakom dosiaľ nepoznanom mieste.

Počas jesene a zimy bude mať Vodnár potrebu hodnotiť jeho vzťahy, najmä tie partnerské. Dlhé rozhovory o budúcnosti teda rozhodne nebudú žiadnou výnimkou. Určite sa oplatí investovať energiu aj do pracovnej oblasti života, kde by sa mohla objaviť zaujímavá príležitosť ku kariérnemu postupu. Tiež dajte pozor na prílišné míňanie, inak by ste kvôli nečakaným výdavkom mohli do konca roka 2020 prísť o všetky vaše rezervy.