15.9. 2021

Anjelská čísla

Ak sa oslobodíme od klasického poňatie anjela definovaného cirkvou, zistíme, že slovo "anjel" pochádza z hebrejčiny a znamená "posol". Až v antickom Grécku sa tento pojem začal spájať s náboženstvom a cirkvou. Ako poslovia slúžia anjeli už po stáročia. V minulosti varovali ľudí pred katastrofami, vojnami či inými dôležitými udalosťami. Snažia sa ľuďom pomáhať. Pripraviť nás na nadchádzajúcu zmenu, varovať pred nebezpečenstvom, poradiť v ťažkých situáciách, alebo nás nasmerovať.

Anjelská čísla

Anjelské čísla fungujú ako univerzálny komunikačný prostriedok medzi ľuďmi a anjelmi. Sú to čísla, ktoré nás obklopujú. Najčastejšie ide o čas na hodinách, ale čísla sa môžu objaviť aj napríklad na nezvyčajnej poznávacej značke prechádzajúceho auta alebo na účtenke. Samozrejme nie vždy, keď uvidíte rovnaké čísla, tak pôjde o znamenie. Počúvajte intuíciu a vnútorný pocit.

Každé číslo má svoj konkrétny význam samostatne, vo dvojici a tiež trojici. Ak rovnaké čísla vídate opakovane, môžete si byť istí, že sa k vám anjeli snažia hovoriť. Čo vám chcú povedať? To sa dozviete v nasledujúcich odsekoch. Pripravili sme si pre vás zoznam tých najdôležitejších anjelských čísel.

Význam jednotlivých anjelských čísel

111 alebo 1111 - prostredníctvom tohto čísla nás anjeli nabádajú, aby sme si strážili svoje myšlienky, pretože práve tými si tvoríme svoju budúcnosť. Znamená to urýchlenie transformácie našich myšlienok do reality. Inými slovami nás tým varujú pred negatívnym myslením.

222 - týmto číslom anjeli oznamujú, že všetko dobre dopadne. Nestrácajte vieru a stojte si za svojím, vaša snaha bude zúročená.

333 - je významné číslo, pretože potvrdzuje prítomnosť anjelov v danú chvíľu a ich silu pomôcť. Využite toho a povedzte im svoje priania.

444 - toto číslo nás má podporiť v tom, čo práve robíme. Je to uistenie, že ideme správnym smerom a musíme vytrvať na dosiahnutie našich cieľov. Ak teda vídate toto číslo, môžete byť pokojní, všetko ste v najlepšom poriadku.

555 - je veľmi silné číslo. Anjeli vás varujú, aby
ste nemilovali svoju minulosť, pretože si tým blokujete prísun novej energie a neposúvate sa vpred. Avizujú prichádzajúce zmeny, ktoré budú dôležité pre váš duševný vývoj. Nebráňte sa im, všetko sa deje je pre vaše dobro.

666 - týmto číslom vás anjeli varujú, aby ste sa prehnane nesústredili na materiálne veci. Vaše myšlienky nie sú v harmónii, je potrebné sa viac zamerať na svoju duchovnú stránku a na tej pracovať.

1212 - znamená uzatvorenie či dokončenie. 12 ako je mesiacov v roku alebo jednotlivých znamení zverokruhu. Anjeli tým hovoria, že niečo vo vašom živote skončí a niečo nové začne.