4.11. 2020

Ktoré znamenie zverokruhu sa najlepšie hodí k tomu vašemu?

Hovorí sa, že tie najkrajšie milostné príbehy sú písané vo hviezdach. Z pohľadu astrológie na tom rozhodne bude niečo pravdy, pretože dokáže perfektne predpovedať, aké znamenia sa k nám najviac hodia. Pravá láska je úžasný pocit - s kým ju, na základe vášho znamenia zverokruhu, môžete zažiť práve vy?

Ktoré znamenie zverokruhu sa najlepšie hodí k tomu vašemu?

Baran
Baran je vášnivé, ambiciózne a nezávislé znamenie. Keď sa pre niečo rozhodne, nepozná prekážky. K sebe potrebuje partnera, ktorý mu bude pomáhať prekvitať, takže sa k nemu perfektne hodí akejkoľvek ohnivé znamenie - či už Baran, Lev či Strelec.

Býk
Býk pre svoju kompletnú spokojnosť potrebuje ako materiálne, tak emocionálne zabezpečenie, a tak je pre neho ideálne znamenie, s ktorým bude mať možnosť budovať pevné zázemie. Z toho dôvodu k nemu pasuje Kozorožec či Škorpión. Tieto spojenia majú potenciál trvať aj celý život.

Blíženci
Vzdušné znamenie Blížencov je známe pre svoj neoblomný intelekt a pravidelná stimulácia mozgových buniek je tak pre nich nevyhnutnosťou. Budú spokojní po boku Vodnára alebo Váh, s ktorými budú môcť dlhé hodiny filozofovať, ale tiež Barana, ktorý ich naopak dostane svojou dobrodružnou a sebavedomou povahou.

Rak
Môžete si byť istí, že keď sa Rak zamiluje, tak to skutočne myslí vážne. Vzťahom prikladajú neskutočne veľký význam a vedľa seba potrebujú niekoho, kto to bude cítiť podobne. Ideálny je pre nich silne emocionálny Škorpión alebo tiež Býk, ktorý im dodá potrebnú stabilitu a istotu.

Lev
Ohnivé znamenie Leva sa riadi srdcom. Je veľmi vášnivé a romanticky založené - potreby neustáleho vyznávania lásky mu bude plniť Strelec, s ktorým sa okrem iného nebude nikdy nudiť. Ku Levovi sa hodia aj Váhy pre ich šarm a pôvab.

Panna
Panna je veľmi analytickým znamením. Z tohto dôvodu ich priťahujú partneri, ktorí im pomáhajú budovať praktickú životnú stabilitu - spojenie s Býkom je úplne ideálne. Vhodné pre nich sú i Ryby, s ktorými môžu dokonca zažiť lásku na prvý pohľad.

Váhy
Toto vzdušné znamenie miluje nezávislosť a intelektuálne konverzácie. Ich spriaznenou dušou sú Blíženci, ktorí im v tejto súvislosti stačia a stimulujú ich kreativitu. Veľmi vhodný je aj Vodnár, ktorý ich bude zapájať do zaujímavých sociálnych interakcií.

Škorpión
Škorpión je veľmi napojený na svoju intuíciu a prikladá jej veľký význam. Vďaka tomu sa perfektne hodí k Rakovi, ktorý je na tom podobne - ich vzťah môže nadobudnúť až spirituálne spojenie. Kozorožec im tiež môže padnúť do oka, pretože im zaistí emocionálnu stabilitu.

Strelec
Optimizmus Strelca sa nedá len tak prekonať. Majú tendencie v ľuďoch aj situáciách vidieť to najlepšie, avšak pri hľadaní partnera sú neobvykle trpezliví. Skvele ich dopĺňa Baran, Lev a Váhy, pretože im dodávajú priestor pre nezávislosť, kreatívne zmýšľanie a poriadnu dávku zábavy.

Kozorožec
Narodení v znamení Kozorožca bývajú veľmi ambiciózny a húževnatí. Najviac ich priťahuje Rak, ktorý je partnerom, ktorý im bude dodávať perfektnú podporu v honbe za ich cieľmi. Veľmi vhodný je aj Býk a Panna, ktorí, podobne ako Kozorožec, disponujú silne praktickým zmýšľaním.

Vodnár
Vodnár tak trochu žije vo svojej hlave. Na tú sa spolieha v takmer všetkých svojich rozhodnutiach a vedľa seba tak potrebuje niekoho, kto to cíti podobne. Skvelé spojenie zažije s Váhami či Blížencami. Priťahovať ich bude tiež Strelec pre svoju nezávislosť, sebavedomie a aktívny sociálny život.

Ryby
Toto vodné znamenie má silné spojenie so svojou spirituálnou stránkou. Jedná sa o rojkov a mystikov. Ideálny je pre nich Býk, ktorý predstavuje skvelú rovnováhu medzi praktickým a romantickým zmýšľaním. Vhodný je tiež Kozorožec, ktorý možno nie je tak romantický, ale Ryby v ňom vedia prebudiť jemnú stránku jeho osobnosti.