Panna Horoskop 2016

Deti tohto znamenia zverokruhu bývajú často prakticky a rozumovo založené osoby. Na rozdiel od predchádzajúceho roka bude mať Panna horoskop 2016 viac zameraný na medziľudské vzťahy a vlastnú osobnosť. Vaša planéta Merkúr totiž nebude mať tento rok v oblasti kariéry príliš silný vplyv. Nemusíte sa ničoho báť, vďaka svojej obetavosti a pracovitosti nezostanete ani tento rok nedocenení.

Obrňte sa trpezlivosťou. Podľa horoskopu pre vás bude náročné dosiahnuť svoje ciele. Nestrácajte však nádej a snažte sa motivovať k vyšším výkonom, jedine tak môžete prekonať prekážky. Panny v tomto období nebudú vynikať v zamestnaní. Nesnažte sa veci lámať cez koleno, radšej sa zmierte s tým, že nie vždy môžete mať nad všetkým kontrolu. Až vám to dôjde, uľaví sa vám a už sa dlhšie nebudete musieť stresovať. Pozor si dajte na zdravie, kvôli nervovému vypätiu sa nevyhnete depresiám. Ak je vám pod psa, nebuďte sami, vyrazte von alebo vyhľadajte spoločnosť priateľov či rodiny. Zdvihnú vám náladu.

Jar bude pre Panny stabilnejšie obdobie. Po náročnom začiatku roka 2016 príde s novým postavením hviezd pozitívna energia. Obzvlášť čo sa týka vzťahov a intímneho života. Jedinci, ktorí sú slobodní, majú veľkú šancu stretnúť spriaznenú dušu. Musíte ju však rozoznať v množstve potenciálnych partnerov, ktorí vás v jarných mesiacoch takmer zahltia.

Postupom roka možno zistíte, že vás vaša práca už nenapĺňa tak ako predtým. Horoskop vám však radí, teraz nie je vhodná doba na zmenu. Radšej sa venujte niečomu, čo vás baví, aby ste prišli na iné myšlienky. Vyrazte do prírody, za zábavou. Zoznámte sa s novými ľuďmi a rozšírte okruh svojich kamarátov. Nezabúdajte však ani na dlhoročných priateľov.

Mohlo by sa vám vypomstiť, že zanedbávate svojho partnera. Možno zažívate v dlhodobom vzťahu krízu, to ale nie je ospravedlnenie pre odťažité správanie. Keď sa budete obaja snažiť, čoskoro nájdete stratenú harmóniu. Pannám bude v pokročilých jesenných mesiacoch roka 2016 dobre aj v kruhu rodiny. Všetci na chvíľu zabudnete na nezhody a užijete si príjemne strávené chvíle. Čo sa týka vašej kariéry, horoskop konečne ukazuje, že obzvlášť v decembri sa vám bude dariť. Práca vám pôjde pekne od ruky, bez väčšej snahy, či premýšľania, čo sa pred Vianocami hodí.

 

Napíšte námFacebook