Rak Horoskop 2017

Pod vládou prirodzenej družice Zeme - Mesiaca, ktorý tomuto znameniu vládne, bývajú často narodení v čase tohto znamenia citlivo a emocionálne založenými a empatickými bytosťami. Podľa hviezd však Rak horoskop 2017 nebude mať vôbec jednoduchý. Najmä potom s koncom roka. Každopádne ale môžete pozitívnu energiu vo vzťahoch. Čo sa týka vašej kariéry, pripravte sa skôr na pasivitu, než veľké zvraty. Ani tento rok vás neminie pokrok, čo sa týka vašej osobnosti, predsa len každý stále dospieva.

Hneď na začiatku roka 2017 nebudete zaháľať. V zamestnaní sa budete skutočne snažiť, tam kde ostatní zaspali alebo si nevedia rady. Ak budete také pracovné nasadenie udržiavať, čaká vás vyhliadka pracovného postupu. Brať si prácu domov však nie je vôbec dobrý nápad, svoj voľný čas však venujte radšej rodine a najbližším. Budete potrebovať aj nejaké odreagovanie.

S príchodom jari sa Rak môže tešiť na pozitívnu energiu v oblasti vzťahov. Budete obklopení dobrými a šťastnými ľuďmi. Nesnažte sa však žiť v dokonalej bubline a zabúdať na vonkajší svet. Oči by ste mali mať dokorán otvorené, obzvlášť potom nezadané Raky túžiace po spoločnosti opačného pohlavia, pretože práve v tomto období je najvyššia šanca zažiť románik. A kto vie, možno sa tento flirt časom zmení vo vzťah. Preto vyrazte do spoločnosti a bavte sa.

V lete roku 2017 zadané Raky čaká obnovenie harmónie a pohody. Po dovolenke vo dvojici budete krásne uvoľnení a pripravení do ďalších náročných pracovných mesiacov. V septembri máte podľa horoskopu poslednú šancu urobiť so svojou kariérou výrazné zmeny. Nezaspite na vavrínoch, a ak sa vyskytne šanca či lukratívna ponuka, pevne ju chyťte. Podľa horoskopu sa teraz oplatí zariskovať.

S blížiacim sa koncom roka horoskop ukazuje, že sa Rak dostane do problémov v oblasti kariéry. Tentoraz sa nemôžete spoliehať na pomoc zvonku. Musíte si poradiť sami. Táto skúsenosť vami možno otrasie, ale nakoniec vás osobnostne veľmi posilní a spomínať na ňu budete len v dobrom, navyše keď vďaka svojej usilovnosti dokážete všetko otočiť a budete mať odmenu takmer nadohľad.

 

Napíšte námFacebook