Vodnár Horoskop 2017

Pod vládou planéty Urán dokážu byť narodení v tomto znamení veľmi citliví a myšlienkovo - až nadčasovo založení. Podľa hviezd však Vodnár horoskop 2017 nebude mať vôbec jednoduchý. Najmä potom s koncom roka. Každopádne ale môžete očakávať úspechy v kariére, vo vzťahoch skôr stabilitu a pasivitu, čoho by ste mali využiť predovšetkým pri plánovaní budúcnosti - obzvlášť potom na prelome tohto roka.

Ak nebudete na začiatku roka 2017 venovať svojej práci dostatok pozornosti, koledujete si podľa horoskopu o nepríjemnosti. Kvôli vašej roztržitosti by sa mohlo stať, že vám unikne dôležitá novinka, zmena, alebo informácie a vy potom budete mať čo robiť, aby ste dohnali všetky resty. Obzvlášť v marci sa môžete spoľahnúť na podporu rodinných príslušníkov

Pozitívnu energiu Vodnári dokážu na jar a v lete 2017 rozšíriť aj do svojho okolia a horoskop prezrádza, že by ste mali byť na pozore. Pre nezadaných narodených v tomto znamení totiž podľa hviezd práve teraz nastáva tá najväčšia šanca stretnúť svoju spriaznenú dušu. Možno po dlhej dobe vyrazíte opäť do spoločnosti a budete si užívať priazeň opačného pohlavia. Pre tých jedincov, ktorí sú šťastne zadaní, nastáva veľmi stabilné a harmonické obdobie. Preto je tento čas vhodný na dlhodobé plánovanie. Nebojte sa urobiť ďalší krok. Venujte však dostatok času aj zamestnaniu, aby sa neopakovali problémy zo začiatku tohto roka.

Vodnári budú mať pokojnú a stabilnú jeseň. Vaša kariéra sa obráti k lepšiemu a vy budete priamo excelovať. Ak nasadíte vysoké pracovné tempo a vytrváte, odmenu budete mať priamo na dosah. Možno budete musieť práci na nejaký čas podriadiť svoj denný rozvrh. Zvážte starostlivo všetky pre a proti, či vám to za to stojí. Iste sa rozhodnete správne. Ak si nebudete vedieť rady, nebojte sa poprosiť o radu napríklad kamaráta.

S koncom tohto roka bude potom situácia naďalej pokojná a preto sa počas Vianoc budete môcť plne venovať rodine, partnerovi i sami sebe. Situácia vo vzťahoch bude stále stabilná. Nezadaní môžu smelo flirtovať a pokúšať ostatných. Budete sa venovať aj zhodnoteniu minulých udalostí. Osobnostne Vodnára rok 2017 veľmi posilnil. Myslite aj na svoje zdravie a prevenciu. Časté zmeny teplôt vášmu organizmu príliš nesvedčia.

 

Napíšte námFacebook