Baran Horoskop 2016

Nemôžete sa čudovať, že tento rok je pre vás ako na kolotoči. Vaša planéta Mars je vo veľmi silnom postavení, a preto bude mať každý Baran horoskop 2016 veľmi nabitý. Ničoho sa ale nebojte, vďaka svojej tvrdohlavosti a bojovnosti sa do všetkých nadchádzajúcich udalostí dokážete vrhnúť po hlave a hravo si s nimi poradiť.

Baran bude mať začiatok roka trochu hektický. Zimná pasivita vám nič nehovorí. Horoskop predpovedá, že v tomto období môžete zažiť veľký postup v kariére, ale aj pokiaľ ide o rozvoj osobnosti. Ľudia vo vašom okolí vám budú podávať pomocnú ruku. Zbytočne by ste si pridávali ťažkosti. Po prekonaní prvotných ťažkostí budete oveľa silnejší.

Na jar roku 2016, obzvlášť v apríli príde isté upokojenie, až útlm a to hlavne v oblasti práce. Naopak pokiaľ ide o vzťahy, tam to bude doslova vrieť. Nezadaným Baranom budú hviezdy naklonené v oblasti zoznamovania. Budete veľmi spontánni a prirodzení, a tak dokážete náprotivok zaujať na prvý pohľad. Naopak zadaní sa môžu tešiť z harmonického vzťahu.

Buďte pozorní. Čaká vás jedinečná príležitosť ukázať, čo vo vás je, preto si ju nenechajte prekĺznuť medzi prstami. Konečne spoznáte pravých priateľov, ktorí vás v tomto období podporia a pomôžu. Tí falošní naopak budú závidieť a dokonca sa môžu pokúsiť odcudziť vaše zásluhy a pripísať ich sebe. Takisto je práve teraz treba dbať o svoje zdravie. O to viac, keď sa každý deň vystavujete stresovým situáciám.

Ani s príchodom jesene si neodpočiniete. Horoskop 2016 ukazuje, že sa budete stretávať s mnohými ťažkosťami. Niekto z vašej blízkej rodiny môže náhle ochorieť alebo mať problémy v dôsledku nehody. Veľmi rýchlo budete musieť prehodnotiť svoje priority. Rodina má držať pri sebe, obzvlášť v ťažkých časoch. V práci zrejme budete mať čo doháňať aj na úkor voľného času, no vy sa nevzdáte.

Blížiaci sa koniec roka prinesie týmto zástupcom ohnivých znamení sklamania, ale aj úspechy. Po relatívne nepokojnom období, sa Baranom opäť začne dariť v medziľudských vzťahoch. Známosti naviazané práve teraz budú dlhodobého rázu. Naopak, ak sa necháte príliš rozptýliť svojim "novým objavom", budete sa stretávať s problémami v zamestnaní. Šéf vás asi nepochváli za chyby z nepozornosti a preklepy. 

 

Napíšte námFacebook