Škorpión Horoskop 2017

Horoskop 2017 Škorpiónom pripravil veľmi pozitívny rok, plný zážitkov a nových cenných skúseností. Jedinci narodení v tomto znamení, ktorému vládne planétka Pluto, bývajú často rozvážni až zdržanliví, avšak vynikajú veľmi silnou vôľou. Tento rok sa môžete tešiť skôr na pracovný pokrok, rozvoj osobnosti a isté precitnutie, vďaka ktorému budete oveľa dospelejší a vyrovnanejší než predtým. Čo sa týka oblasti vzťahov, tu budete skôr pasívne a stabilní.

S novou energiou vstúpite hneď do začiatku roka 2017. Škorpióny v tomto období urobia najlepšie, ak sa budú naplno venovať kariére. Nič však nebude zadarmo, najprv budete musieť prekonať niekoľko prekážok. O to sladšia odmena vás ale čaká neskôr. Práve v tomto období budete tiež priamo vynikať v pracovných vzťahoch. Priateľským prístupom k nadriadeným aj kolegom sa zaslúžite minimálne o pochvalu. Na druhú stranu horoskop radí, že nesmiete poľaviť ani v primeranej prísnosti. Ostatní by si potom mohli myslieť, že im všetko prejde.

S príchodom jarných mesiacov slobodní jedinci vyrazia na lov a budú veľmi úspešní. Čakajú vás dlhé noci plné vášne ale aj romantiky. Zadaných čaká stabilné obdobie plné harmónie a pohody. Po dovolenke vo dvojici budete krásne uvoľnení a pripravení do ďalších náročných pracovných mesiacov. Nenechajte sa však príliš rozptýliť a ukolísať okolitými udalosťami. Ak nebudete svojej práci venovať dostatok pozornosti, spôsobujete si tým podľa horoskopu nepríjemnosti.

Letné mesiace prinesú nečakanú udalosť. Vo vašom okolí sa možno odhalí zradca. Človek, ktorý sa tvári ako váš kamarát, ale keď ide do tuhého a vy ste v núdzi, otočí sa k vám chrbtom. To vás aspoň naučí vážiť si pravých priateľov. Vďaka tejto skúsenosti budete mať čas sa na chvíľu zastaviť a ujasniť si priority. Osobnostne vás to veľmi obohatí a posilní. Škorpióny podľa horoskopu potom budú obzvlášť v septembri 2017 pôsobiť veľmi vyrovnane a seriózne, čoho najlepšie využijú v kariére.

Blížiaci sa koniec roka 2017 Škorpiónom sľubuje harmóniu vo vzťahoch, a ak si zvládnete svoj čas precízne zorganizovať a venovať dostatok úsilia aj vášmu zamestnaniu, môžete sa tešiť aj na pracovný postup. Zaslúžite si ho. Pokiaľ ide o vaše zdravie, hviezdy už v tak pozitívnom postavení nebudú. Dajte pozor hlavne na prechladnutie a drobné úrazy.

 

Napíšte námFacebook