Váhy Horoskop 2017

Nemôžete sa čudovať, že tento rok je pre vás ako na kolotoči. Vaša planéta Venuša je vo veľmi silnom postavení a preto budú mať Váhy horoskop 2017 veľmi nabitý. Ničoho sa ale nebojte, aj keď sa možno dostanete skoro až na dno svojich síl, po takýchto skúsenostiach budete o to viac silní a pripravení na ďalšie výzvy. Vďaka svojej jemnej a tvorivej povahe, dokážete prísť hlavne v kariére s nevšednými nápadmi a vyslúžiť si tak dokonca pracovný postup. Vo vašom osobnom živote sľubujú hviezdy pozitívnu energiu hlavne zo začiatku roka.

Váhy budú mať začiatok roka trochu hektický. Zimná pasivita vám nič nehovorí. Horoskop predpovedá, že v tomto období môžete zažiť harmóniu, ale aj veľké zmeny v oblasti vzťahov, záleží, či ste šťastne zadaní alebo po svojej dokonalej polovičke ešte len pátrate. Nebojte sa vyjsť svojmu šťastiu v ústrety a vyrazte do spoločnosti. Ľudia vo vašom okolí poznajú, že vysielate pozitívnu energiu. V kariére teraz nemá cenu sa príliš angažovať. Zbytočne by ste si pridávali ťažkosti.

Na jar 2017 sa pracovná stránka vášho života prebudí. V kariére si vašej snahy konečne všimnú nadriadení. Ak vytrváte v súčasnom tempe, vaše ciele budú čoskoro na dosah. Choroby a zranenia sa vám budú vyhýbať. Rovnako tak sa môžete tešiť na ničím nerušenú pohodu v rodinnom kruhu.

Ľahký zlom príde až s letom 2017. Budete sa snažiť vyriešiť všetky problémy naraz. Akurát sa ale v zložitej spleti úkonov zamotáte a v zamestnaní si svoju pozíciu ešte sťažíte. Horoskop odporúča, aby ste si zostavili zoznam priorít a podľa neho potom riešili každú záležitosť oddelene. Nezanedbávajte ani svoju kondíciu, nie nadarmo sa hovorí "v zdravom tele zdravý duch".

Ani s príchodom jesene si neodpočiniete. Horoskop 2017 ukazuje, že Váhy budú musieť zápasiť s ďalšími ťažkosťami. Niekto z vašej blízkej rodiny sa môže ocitnúť v problémoch. Budete musieť veľmi rýchlo prehodnotiť svoje priority. Rodina má obzvlášť v ťažkých časoch držať pri sebe. V práci zrejme budete mať čo doháňať aj na úkor voľného času.

Koncom roka, keď sa situácia upokojí, budú mať Váhy dostatok času na zhodnotenie minulých udalostí. Voľný čas venujte tiež partnerovi, predsa len ste na neho nemali v predošlom období toľko času, koľko by si zaslúžil.

 

Napíšte námFacebook