Horoskop 2016

Horoskop 2016 bude podľa našich špecialistov veľmi bohatý, čo sa týka zážitkov, skúseností i dôležitých medzníkov v životoch ľudí. Stretnete sa s pozitívnymi situáciami, ktoré vás obohatia, ale tiež s tými negatívnymi. Tak už to ale v živote chodí. Vďaka nášmu horoskopu prežijete tento rok pokojne, pripravení na prichádzajúce udalosti. Sme tu len pre vás, ako vaši sprievodcovia a radcovia nielen pre aktuálny rok, ale tiež pre celý život. Tento rok vás totiž čaká okrem iného aj osobnostný rozvoj, prehodnotenie priorít, či nájdenie vnútorného pokoja a vyrovnanosti.

Nebojte sa otvoriť oči a pozorne sa rozhliadnuť po svete okolo vás. Je predsa tak farebný a ponúka veľa príležitostí k nevšedným zážitkom. Nemajte strach riskovať a skúšať nové veci. Držať sa v ústraní je výhodné iba v určitých chvíľach. Ak však chcete rok 2016 prežiť na plno, rozhodne to neodporúčame.

V oblasti vzťahov budú tento rok hviezdy vo výhodnej pozícii. Budú priať najmä dlhodobým vzťahom, ktoré budú aj napriek drobným problémom stále. Stačí s partnerom hovoriť otvorene a úprimne. Sofistikovaná dospelá konverzácia dokáže vyriešiť rôzne ťažkosti. Pre nezadaných naopak horoskop prichystal veľa dobrodružstiev pri zoznamovaní s novými ľuďmi, večery plné flirtu a nečakaných zážitkov. Je tu aj veľká šanca, že vzťahy vzniknuté práve v roku 2016 budú pevné a nerozlučné.

Pokiaľ ide o pracovné stránku vášho života, horoskop 2016 ukazuje, že svoje ciele dosiahnete. Nebude to však zadarmo. Budete musieť prekonať niekoľko prekážok a ťažkostí. Vďaka tomu ale na druhú stranu získate veľmi cenné skúsenosti a budete tak pre zamestnávateľa veľmi vážení, až nenahraditeľní. V živote nič nie je zadarmo. Nečakajte, že vám šťastie spadne do lona len tak samo od seba. Vyjdite mu v ústrety. Prejavte snahu, usilovnosť, dobrú vôľu v kolektíve a potom sa zaslúžene budete vyhrievať na výslní a užívať si úspechov.

Podľa horoskopu sa môžete tiež tešiť na pevné zdravie za predpokladu, že sa o seba budete náležite starať a zbytočne sa nebudete vystavovať stresovým situáciám. Pre svoj vlastný pokoj by ste sa hlavne tento rok mali naučiť častejšie hovoriť "nie". Pozor si treba dať aj na drobné problémy, nad ktorými bežne mávnete rukou a neriešite ich.


Jupiter v Panne
11.8. 2015 - 9.9. 2016
f
11.8.
Jupiter vo Váhach
9.9. 2016 - 10.10. 2017
g
9.9.

V tomto období môžu byť vaše vlastné ambície trochu obmedzené. Pre jedinca môže byť ťažké vyniknúť z davu a uspokojiť tak svoje ciele. Môžete sa tak stať nedôverčivým. Vo svojich názoroch totiž zostávate konzervatívni. Aby ste boli schopní svoju frustráciu vyriešiť, budete musieť upustiť od bazírovania nad detailami a nechať sa trochu strhnúť dianím v okolí.

V tomto období si veľmi užijete cestovanie v spoločnosti druhých ľudí. Budete mať tiež tendenciu zaujať konvenčné morálne postoje a nielen preto budete mať všeobecne stabilné vzťahy. Pokiaľ ale súčasná situácia vašim túžbam a súčasným potrebám nevyhovuje, či už citovo alebo finančne, potom narazíte minimálne na jeden prevrat.

Saturn v Strelcovi
18.9. 2015 - 20.12. 2017
i
18.9.

V tomto období sami sebe nedovolíme byť voči ostatným príliš dôverčiví. V podvedomí máme stále ukotvené realistické vedomie nebezpečenstvo. Zrejme tiež pocítite veľký zmysel pre zodpovednosť, či strach riskovať a tendenciu odsudzovať jedincov, ktorí sa rizika neboja. Výhodné bude v tomto období plánovať do ďalekej budúcnosti - ako v pracovnom, tak v osobnom živote.

Urán v Baranovi
28.5. 2010 - 15.5. 2018
a
28.5.

Veľa energie, ktorú v tomto období pociťujete dokážete určite naplno zužitkovať. Pokiaľ ide o oblasť kariéry, svojou originalitou dokážete prispieť k nejednému úspešnému dokončeniu projektu. Tendencia presadzovať svoje myšlienky hlava nehlava sa v tomto období iste oplatí. Energiu a zmysel pre humor, ktorým tiež budete disponovať, výborne využijete napríklad vo vzťahoch. Pracovných, ale aj osobných.

Neptún v Rybách
3.2. 2012 - 12.12. 2020
l
3.2.

V tomto období zrejme budete pociťovať veľkú mentálnu silu. Pokiaľ na niečo budete myslieť dostatočne často a intenzívne a pridáte k tomu aj nutnú dávku trpezlivosti; časom sa vysnívaného zaručene dočkáte. Kvôli vašej mierumilovnej a charitatívnej povahe sa ale sami možno dostanete do finančnej tiesne, z čoho môžu plynúť aj existenčné problémy.

 

Napíšte námFacebook