Baran Horoskop 2020

Na transformativní rok sa môže pripraviť každý Baran. Horoskop 2020 pre nich bude znamenať skúšku trpezlivosti a odolnosti, avšak vďaka nadobudnutým skúsenostiam budú múdrejšia ako kedykoľvek predtým. Ľudia narodení v tomto ohnivom znamení, ktorému vládne planéta Mars, musí počítať so zvýšeným tlakom v pracovnom i osobnom živote.

Začiatkom roka sa budete nachádzať v útlme, ale z hľadiska práce i osobného života zostane všetko pri starom. Pravdepodobne pocítite potrebu izolovať sa, aby ste zhodnotili svoju doterajšiu cestu životom a rozhodnutia, ktoré ste doposiaľ urobili. Nebojte sa urobiť si chvíľku pre seba. Baranov horoskop 2020 je vám v tomto zmysle naklonený.

V priebehu jarných mesiacov roka 2020 bude Baran všetko prežívať veľmi intenzívne. To môže byť ako požehnaním, tak prekliatím - pozitívne vnemy síce budú zosilnené, ale tie negatívne tiež, a tak je treba počítať s určitou precitlivelosťou. Vďaka tomu však nebudete mať problém efektívne komunikovať svoje myšlienky a pocity, a tak sa s vašimi blízkymi budete schopní bez problému na čomkoľvek dohovoriť.

V lete pre vás bude ťažké zostať na jednom mieste. Horoskop 2020 naznačuje, že najväčším lákadlom pre vás bude cestovanie a adrenalínové zážitky - s nudou teda rozhodne nepočítajte. Mohla by prísť aj nová láska, avšak pozor, postavenie Uránu v Býkovi môže priniesť zvraty vo vzťahoch. Preto buďte obozretní a držte sa stranou. Pokiaľ tejto osobe stopercentne nedôverujete, mohli by ste sa spáliť.

S príchodom druhej polovice roka Baran nebude vedieť, čo má robiť skôr. V oblasti pracovného života mu budú starosti prerastať cez hlavu, ale s trochou trpezlivosti všetko zvládne. Vyhnite sa unáhleným rozhodnutiam, mohla by sa vám totiž vypomstiť. Tiež budete pociťovať túžbu intelektuálne rásť. Informácie budete absorbovať s ľahkosťou, a tak bude najlepšie, keď toto obdobie využijete k samoštúdiu či inej forme osobnostného rastu.

Po celoročnom zhone, ktorý so sebou rok 2020 priniesol, dostanete chuť uniknúť realite. Vplyvom Saturnu v Panne na vás totiž môžu padnúť úzkostlivé stavy a pochybnosti. Preto sa okamžite chopíte každej príležitosti uniknúť do sveta fantázie. Horoskop však odporúča dávať si pozor na to, aby vám kvôli strachu čeliť skutočnosti neunikla zaujímavá šanca posunúť sa vpred.

 

Napíšte námFacebook