Baran Horoskop 2020

Na transformativní rok sa môže pripraviť každý Baran. Horoskop 2020 pre nich bude znamenať skúšku trpezlivosti a odolnosti, avšak vďaka nadobudnutým skúsenostiam budú múdrejšia ako kedykoľvek predtým. Ľudia narodení v tomto ohnivom znamení, ktorému vládne planéta Mars, musí počítať so zvýšeným tlakom v pracovnom i osobnom živote.

Začiatkom roka sa budete nachádzať v útlme, ale z hľadiska práce i osobného života zostane všetko pri starom. Pravdepodobne pocítite potrebu izolovať sa, aby ste zhodnotili svoju doterajšiu cestu životom a rozhodnutia, ktoré ste doposiaľ urobili. Nebojte sa urobiť si chvíľku pre seba. Baranov horoskop 2020 je vám v tomto zmysle naklonený.

V priebehu jarných mesiacov roka 2020 bude Baran všetko prežívať veľmi intenzívne. To môže byť ako požehnaním, tak prekliatím - pozitívne vnemy síce budú zosilnené, ale tie negatívne tiež, a tak je treba počítať s určitou precitlivelosťou. Vďaka tomu však nebudete mať problém efektívne komunikovať svoje myšlienky a pocity, a tak sa s vašimi blízkymi budete schopní bez problému na čomkoľvek dohovoriť.

V lete pre vás bude ťažké zostať na jednom mieste. Horoskop 2020 naznačuje, že najväčším lákadlom pre vás bude cestovanie a adrenalínové zážitky - s nudou teda rozhodne nepočítajte. Mohla by prísť aj nová láska, avšak pozor, postavenie Uránu v Býkovi môže priniesť zvraty vo vzťahoch. Preto buďte obozretní a držte sa stranou. Pokiaľ tejto osobe stopercentne nedôverujete, mohli by ste sa spáliť.

S príchodom druhej polovice roka Baran nebude vedieť, čo má robiť skôr. V oblasti pracovného života mu budú starosti prerastať cez hlavu, ale s trochou trpezlivosti všetko zvládne. Vyhnite sa unáhleným rozhodnutiam, mohla by sa vám totiž vypomstiť. Tiež budete pociťovať túžbu intelektuálne rásť. Informácie budete absorbovať s ľahkosťou, a tak bude najlepšie, keď toto obdobie využijete k samoštúdiu či inej forme osobnostného rastu.

Po celoročnom zhone, ktorý so sebou rok 2020 priniesol, dostanete chuť uniknúť realite. Vplyvom Saturnu v Panne na vás totiž môžu padnúť úzkostlivé stavy a pochybnosti. Preto sa okamžite chopíte každej príležitosti uniknúť do sveta fantázie. Horoskop však odporúča dávať si pozor na to, aby vám kvôli strachu čeliť skutočnosti neunikla zaujímavá šanca posunúť sa vpred.