Býk Horoskop 2019

Zrodencom v znamení Býka vládne planéta Venuša. Títo jedinci často bývajú materialisticky založení, vytrvalí a cieľavedomí. Sú to však taktiež zvedaví ľudia, túžbou po zážitkoch a dokážu svoje city veľmi intenzívne prežívať. Podľa hviezd bude mať Býk Horoskop 2019 orientovaný skôr na osobnú stránku života. Tu sa konečne dočká naplnenia svojej túžby. Ani v kariére však nepríde skratka.

Umiestnenie Merkúru v Rakovi Býkom z počiatku roku prepožičia silnú túžbu po informáciách a vedení. Budete radi taktiež experimentovať a skúšať si veci na vlastnej koži. Radi sa o svoje zážitky budete deliť. Práve preto v januári 2019 budete chcieť mať po svojom boku osobu, ktorej môžete dôverovať a v prípade potreby sa vyrozprávať.

Tohtoročnú jar prežije Býk v znamení kariéry. Radi s ostatnými súperíte vo všetkým možných kategóriách. Pocit, že ste lepší než druhý, vás teraz veľmi naplňuje. Horoskop však radí, aby ste si dali dobrý pozor a neprekročili únosnú hranicu. Ľudia vo vašom okolí už možno začnú byť na pochybách. Jedná sa stále o žart alebo ste už zaslepení pýchou?

S príchodom letných mesiacov roku 2019 každý Býk zaiste pocíti vplyv Marsu, ktorý bude umiestnený v Levovi. V tomto období vás čaká kopec fyzickej energie, čoho najlepšie využijú športovci – a nielen tí vrcholoví. Je to ten najlepší čas pre utuženie kondície. Pozitívna aura, ktorou budete vyžarovať, navyše do vášho okolia pritiahne nejedného potenciálneho partnera. Pokiaľ i vyberáte, horoskop odporúča, aby ste sa riadili srdcom, nie rozumom.

Jeseň 2019 bude už o niečo pokojnejšia, než predchádzajúce mesiace. Vo vzťahoch budete zažívať harmóniu, priateľské vzťahy, bez postranných úmyslov, ale i nežnú lásku. Čo sa týka pracovnej oblasti života, mate práve teraz šancu dosiahnuť veľkých zmien, pokiaľ po nich túžite. Možno však budete musieť obetovať časť svojho voľného času. Výsledok však bude rozhodne stáť za to. Pozor by ste si však mali dať na nadmieru stresu a sním spojené zdravotné problémy, ktoré sa teraz Býkom zrejme nevyhnú.

Ako sa pomaly blíži koniec roku, tak aj vy sa blížite do cieľa. Celý rok ste tvrdo pracovali, teraz je na čase zberať sladké plody. Podľa horoskopu Býkov teraz čaká taktiež rozumové obdobie, kedy sa budú musieť venovať hlavne premýšľaniu, hodnoteniu uplynulých udalosti a sebarozvíjaniu sa. V rodine sa môžu vyskytnúť drobné nezhody, avšak nebude to nič vážne. Stačí sa o probléme otvorene porozprávať.