Kozorožec Horoskop 2020

Ľudia narodení v znamení Kozorožca zvyčajne v spoločnosti nebývajú zrovna obľúbení, a to hlavne kvôli ich chladnému a vážnemu vystupovaniu. To však nerobia naschvál. Sú to skrátka samotári, ktorí sa radšej zameriavajú na materiálne aspekty ich života než na vzťahy. Tento rok pre nich bude prevažne pozitívny, najmä vďaka pozícii Uránu v Býkovi, ktorá prinesie Kozorožcom horoskop 2020 plný kariérnych úspechov.

Na tie si však budete musieť počkať až do marca, začiatok roka 2020 pre vás totiž bude skôr utlmený. Kvôli silnému vplyvu Saturnu v Kozorožcovi vás totiž zrejme prepadne strach z toho, že budete odmietnuti alebo dokonca zlyháte. Z toho dôvodu sa v zamestnaní zrejme stiahnete do ústrania a radšej sa nebudete príliš prejavovať. Podobný prístup zaujmete aj voči partnerovi, a tak urobíte všetko pre to, aby ste nevypadli zo zažitého stereotypu.

S príchodom jari sa vaše obavy rozplynú a vy nasadnete späť na koňa, najmä čo sa týka vášho výkonu v zamestnaní. Vaša myseľ bude pracovať na maximum, vďaka čomu sa vám bude dariť všetko, na čo siahnete, bez toho aby ste museli vyvinúť nejakú veľkú snahu. Horoskop však radia, aby ste si dávali pozor na situáciu v rodinných kruhoch. S veľkou pravdepodobnosťou tú totiž dôjde k veľkému konfliktu, ktorý by mohol s týmito vzťahmi poriadne zamávať.

V letných mesiacoch roku 2020 môžete očakávať, že vaše jarné pracovné úspechy konečne prinesú ovocie. Nech už vás nadriadení odmení bonusom či zvýšením platu, vaša finančná situácia sa bude rapídne zlepšovať. Táto doba je tiež vhodná pre vykonávanie nutných opráv domu. Navyše stúpajúce teploty roztopia vaše srdce a vy tak budete mať k svojmu partnerovi bližšie ako kedykoľvek predtým. Využite toho a vyrazte si niekam za romantikou.

S nástupom jesene a blížiacim sa koncom roka si Kozorožec pod vplyvom Merkúru uvedomí, ako je dôležitá komunikácia. Ak už dlhšiu dobu chcete váš partnerský vzťah nejako posunúť, tak by ste mali využiť tohto obdobia k tomu, aby ste to s vašou drahou polovičkou v pokoji prebrali. Podľa horoskopu by váš úsudok mohol ovplyvniť názor priateľa alebo inej tretej osoby, ale nenechajte sa zviklat.