Lev Horoskop 2018

Osoby narodené v tomto ohnivom znamení, ktorému vládne mocné Slnko, sa vyznačujú veľkou energiou. Bývajú veľkorysí a tiež oplývajú vodcovskými schopnosťami. Vďaka svojej povahe budete schopní z ťažkostí, ktoré sa vám tento rok postavia do cesty, nakoniec ešte vyťažiť to najlepšie. Preto bude mať Lev Horoskop 2018 v konečnom dôsledku pozitívny. Podľa hviezd možno úspešné obdobie očakávať najmä na konci roka.

Hneď v zimných mesiacoch na začiatku roka môžete očakávať výhody, ktoré prináša postavenie Merkúra vo Vodnárovi. Lev bude silno pociťovať túžbu stáť si za svojím - a to za akýchkoľvek okolností. Najlepšie to využijete v zamestnaní, kde sa hravo popasuje s akoukoľvek konkurenciou. Tento vplyv však môže byť aj negatívny - a to v oblasti komunikácie. Najmä vo vzťahoch, kde sú kompromisy občas nutné. Vy na ne však teraz nemáte ani pomyslenie.

Vďaka vplyvu Venuše sa na jar 2018 dá situácia do pohybu v oblasti vášho osobného života. Horoskop napovedá, že nebudete mať núdzu o spoločnosť opačného pohlavia, flirt ale aj dobrodružstvo. Veľká šanca na vznik nového vzťahu pre Leva prichádza práve v tomto období. Lákať vás bude tiež cestovanie a poznávanie neznámeho.

Podľa horoskopu je možné s prelomom roku 2018 očakávať isté ťažkosti. Roztržitosť spôsobí, že poľavíte v pracovnom tempe, a tak sa môžete dostať do patovej situácie. Teraz by sa Levy mali plne venovať svojej kariére, aby čo najrýchlejšie napravili predchádzajúce prešľapy. Dovolenka zatiaľ neprichádza do úvahy, radšej počkajte na vhodnejšie obdobie. Mali by ste sa sústrediť aj na svoju rodinu, tu totiž nájdete zázemie a bezpečie. Vaši najbližší vás v ťažkých chvíľach radi podržia a poskytnú potrebnú pomoc.

Jeseň sľubuje upokojenie v oblasti pracovného života. Vďaka vašej povahe ste to najhoršie už prekonali. Podľa horoskopu je opäť na čase, aby sa Lev venoval medziľudským vzťahom. Venuša, ktorá je práve umiestnená vo Váhach, sľubuje harmóniu a šťastie. Dlhodobé vzťahy tak budú len kvitnúť. Vaša vzájomná dôvera bude stúpať každým dňom. Nebojte sa urobiť ďalší krok. Práve na jeseň 2018 je ten pravý čas - nemôžete sa stretnúť s odmietnutím.

Koniec tohto roka sľubuje naďalej harmóniu vo vzťahoch, ale aj úspechy v kariére. Lev v tomto hektickom období dokáže vyniknúť v kolektíve a vziať príležitosť do svojich rúk. Nepremárnite svoju šancu. V hre môže byť dokonca aj povýšenie. Počas Vianočných sviatkov si potom doprajete zaslúžený odpočinok v kruhu svojich najbližších.