Rak Horoskop 2018

Ľudia narodení v tomto citovom založenom znamení, ktorému vládne Mesiac, sa môžu tešiť na rok plný zážitkov. Horoskop 2018 Rakom predpovedá úspechy v kariére aj v osobnom živote. Čo je ale dôležitejšie, konečne si splníte svoje sny a naplníte nejedno očakávanie. V priebehu tohto roka sa síce možno objavia nejaké ťažkosti, o to sladšia odmena vás však bude čakať v cieli. Skúsenosti naviac, ktoré získate po ceste, budú doslova na nezaplatenie.

Začiatok roku 2018 podľa Horoskopu prinesie harmóniu v oblasti vzťahov. Vďaka pozitívnemu pôsobeniu Venuše bude vaša myseľ otvorená a bude pre vás ľahké s ľuďmi vychádzať a nadväzovať nové kontakty. Ak však dôjde na osobné, či intímne záležitosti, budete mať tendencie nechať prevládnuť vaše city. Racionalita pôjde bokom. V takej chvíli budete veľmi zraniteľní, preto si dajte pozor, komu otvárate svoje srdce.

Merkúr, ktorý bude na jar 2018 umiestnený v Baranovi, sľubuje Rakom pomoc v oblasti kariéry. Vďaka jeho vplyvu budete mať veľmi rozhodné myslenie, a tak si hravo poradíte s akýmkoľvek problémom. Navyše, čo sa týka komunikácie, budete veľmi sebavedomí, energickí a presvedčiví. Práve teraz Horoskop radí, že je tá pravá chvíľa investovať čas do zamestnania a vyťažiť z toho čo najviac, nemusíte sa dokonca ani báť požiadať si o zvýšenie platu.

Letné mesiace budú podľa Horoskopu opäť zamerané viac na vzťahy. Zažijete ale aj dobrodružstvo. Stačí byť v tej správnej spoločnosti, alebo sa nebáť odviazať a vycestovať niekam na výlet. Zistíte, že z neznámeho nemáte už taký strach, ako ste možno mali skôr. Navyše získate veľa skúseností a sebaistotu. Pre potenciálnych partnerov budú teraz Raci oveľa atraktívnejší.

S nástupom jesenných mesiacov roka 2018 opäť prichádza vhodné obdobie pre pracovnú oblasť života Rakov. Mars sa bude nachádzať v znamení Kozorožca a preto vám nebude chýbať motivácia. Disponovať môžete tiež vysokou sebakontrolou, čo sa výborne hodí pri jednaní s ľuďmi. V tomto období by ste si však podľa Horoskopu mali dať pozor na svoje zdravie, hrozí vám drobné zranenie z nepozornosti.

V osobnom živote si budete veľmi ceniť pravých priateľov a rodiny. Budete sa snažiť, aby vzťahy medzi vami boli vždy harmonické. Aj preto sa ku koncu roka bude dobre dariť dlhodobým vzťahom Rakov. Dajte však pozor, aby ste si na svojej polovičke nevypestovali príliš veľkú závislosť - vaše citové rozpoloženie sa potom môže rúcať aj kvôli tým najmenším malichernostiam.