Rak Horoskop 2020

Rakov horoskop 2020 bude tak trochu pripomínať horskú dráhu. Ľudia, ktorí sa narodili v tomto vodnom znamení ovládanom Mesiacom, sú totiž prirodzene veľmi citliví, a tak budú každú udalosť prežívať veľmi intenzívne. Veľmi si zakladajú na rodine, v ktorej prítomnosti sa cíti úplne najlepšie. Svojim blízkym sa snaží pomáhať, kedykoľvek to ide, ale na druhú stranu dokážu byť vo svojom konaní aj celkom bezohľadní.

Rak na sebe po celý rok 2020 ucíti silný vplyv Saturnu, ktorý bude počas prvých mesiacov bohužiaľ skôr negatívny. Vyvolá vo vás totiž pocit, že nič z toho, čo urobíte, nemá žiadny význam, a tak ľahko upadnete do depresívnych stavov. Skúste si nájsť nejakú aktivitu, ktorá vás bude baviť a spoľahlivo vás rozptýli. Horoskop praje rôznym formám pohybu ako napríklad joge, posilňovaniu s činkami či kalistenice.

Od začiatku marca už sa vaša nálada začne zlepšovať, čo by ste ako správny Rak mali využiť na zhutneniu rodinných i partnerských vzťahov. Vonku už sa otepľuje, tak vytiahnite bicykel alebo sadnite do auta a vyrazte na spoločný výlet. V práci vás teraz žiadne zvraty nečakajú, takže sa môžete uvoľniť a vychutnať si chvíľky strávené s tými najbližšími.

Leto so sebou prinesie spoločenskú náladu, čo Rak využije na trávenie času s priateľmi. Podľa horoskopu to ale vyzerá, že neprídete skrátka ani v láske. Možno sa konečne odhodláte vyjadriť svoje city aj za cenu toho, že by ich druhá osoba nemusela opätovať. Vo vzťahoch sa teraz prebudí sexualita a vášeň, a tak dôjde k tomu, že vás vaša drahá polovička bude mimoriadne priťahovať. Nebojte sa opustiť stereotyp a doprajte si romantickú dovolenku vo dvojici.

Posledné tohtoročné mesiace vás zatiahnu do víru pracovného života, ktorému ste sa v priebehu roka 2020 príliš nevenovali. Vaše mentálne kapacita teraz dosahuje maximum, vďaka čomu dokážete pracovať, riešiť problémy a hltať nové informácie skoro bez námahy. S nadčasy a smenami navyše to ale nepreháňajte, obzvlášť ak by ste kvôli tomu mali zanedbávať rodinu. Vás i vašich blízkych by to mohlo dosť mrzieť.