Ryby Horoskop 2019

Planéta Neptún, ktorá vášmu znameniu vládne, bude tohto roku vo veľmi silnom postavení, a preto budú mať Ryby Horoskop 2019 pozitívny a nabitý akciou. Obzvlášť čo sa týka osobného života. Zrodenci tohto vodného znamenia mávajú spravidla citlivú, empatickú a priateľskú povahu. Často majú tendenciu uchyľovať sa do sveta fantázie a zabúdať na realitu, čo môže byť skôr ich nevýhodou. Ľahko tak môžu podliehať duševnej skľúčenosti.

Počiatok roku 2019 pre Ryby prichystal optimistické obdobie. Lákajú vás nové šance a nové začiatky, preto budete doslova nabitý energiou. Najlepšie urobíte, keď túto energiu využijete v práci. Práve teraz máte podľa horoskopu šancu ukázať nadriadeným, že ste pre nich nenahraditeľným zamestnancom. Toto obdobie bude taktiež výhodné pre nezadaných jedincov. Môžete očakávať vášnivé vzplanutie, a pokiaľ vytrváte, aj romantický vzťah.

Jarné mesiace sa budú naďalej odohrávať v rýchlom tempe, čo vás na jednu stranu baví, ale na druhú stranu túžite hodiť povinnosti za hlavu a relaxovať. Budete si tak musieť zrovnať priority a uvedomiť si, že predsa nemôžete byť u všetkého. Pokiaľ dajú Ryby v tomto období prednosť svojmu zamestnaniu, horoskop sľubuje, že sa ich snaha rozhodne vyplatí.

S postupným otepľovaním a príchodom letných mesiacov Ryby pocítia vplyv Venuše v Býkovi. Obzvlášť v druhej polovici júna 2019 zažijete veľmi intenzívne obdobie. Každý okamih budete prežívať naplno. To platí nielen pre lásku a vzťahy, ale taktiež napríklad pre kultúrne alebo kulinárske zážitky. Kariére bude musieť ísť na chvíľu stranou , našťastie vás v tejto oblasti žiadne problémy nečakajú. Stačí keď budete udržiavať súčasné pracovné tempo tak, aby ste nezaostávali za ostatnými kolegami.

Jeseň 2019 prinesie konečne isté upokojenie. Čaká vás teraz stabilné obdobie, v ktorom naberiete stratenú silu. Konečne máte čas venovať sa taktiež sami sebe. Iste vám prospeje, keď si v pokoji utriedite myšlienky a z uplynulých udalostí sa poučíte.

S nadchádzajúcim koncom roku pocítia Ryby vplyv mocného Marsu, ktorý bude umiestnení v Škorpiónovi. Motivácia vám tiež chýbať nebude, avšak vo svojej snahe budete o niečo utlmený udalosťami v osobnom živote. Pozor by ste si podľa horoskopu mali dať na prílišnú žiarlivosť a majetnícke správanie k vášmu partnerovi. Spočiatku sa bude jednať o malichernosti, avšak mohlo by to vyústiť v omnoho väčšie problémy. Na iné myšlienky prídete napríklad pri športe, a navyše urobíte niečo aj pre svoju kondíciu a fyzické zdravie.