Vodnár Horoskop 2018

Pod vládou planéty Urán bude mať Vodnár Horoskop 2018 pozitívny predovšetkým v polovici roka. Ľudia, ktorí sa narodili v tomto znamení, sú často myšlienkovo založení a vynikajú svojimi nadčasovými nápadmi a preto sa so všetkými nástrahami života dokážu vysporiadať bez väčších problémov. Každopádne v tomto roku môžete vďaka vašej povahe očakávať úspechy v kariére. Pokiaľ ide o vzťahy, tu bude situácia skôr stála. Žiadne veľké zvraty vás nečakajú.

Začiatok nového roka prinesie Vodnárom isté spomalenie v ich ambíciách. Viac ako na kariéru sa teraz budete sústreďovať na vzťahy. Ale aj tu pretrváva istá tendencia dištancovať sa od ostatných. Najlepšie vám bude, keď budete mať vlastný pokoj.

V marci 2018 sa potom podľa Horoskopu situácia úplne obráti. Vďaka vplyvu Merkúra v Rybách môžu Vodnári očakávať novú pozitívnu energiu. Bude sa vám skvele dariť komunikovať, so svojím náprotivkom dôjdete k záveru veľmi ľahko a rýchlo. Vaša myseľ bude navyše schopná spracovať veľké množstvo energie. Využite toto obdobie naplno, ako v kariére, kde môžete napríklad získať dôležité obchodné kontakty, tak aj v osobných vzťahoch.

Letné mesiace sa budú odohrávať v znamení úspechov. Naďalej sa vám bude dariť v zamestnaní, kde stačí udržať súčasné tempo a tiež v oblasti osobného života. Horoskop prezrádza, že toto teplé obdobie roka 2018 si užijú predovšetkým nezadaní Vodnári. Čaká ich totiž vyhliadka potenciálneho partnera. Medzi vami a osobou, ktorú stretnete to bude veľmi silne iskriť. Samozrejmosťou budú aj vzájomné sympatie a teda veľká šanca pre vznik nového a silného puta.

Jeseň prinesie Vodnárom skôr serióznu náladu. Prvotná zamilovanosť už zrejme opadla, to ale neznamená, že vaše city sú slabšie. Ba práve naopak. Stali ste sa rovnocennými a vážnymi partnermi. Toto obdobie praje tiež dlhodobým vzťahom, ktoré budú pevné a harmonické. Situácia v kariére je skôr nezaujímavá. Svoju šancu ste už dostali, a ak ste ju premárnili, nedá sa už nič robiť.

S blížiacim sa koncom roka 2018 sa u vás podľa Horoskopu, vplyvom Merkúra v Škorpiónovi, objaví ohromná mentálna energia. Dokážete ľahko spracovávať veľké množstvo informácií. Po pracovnej stránke života však tento fakt nedokážete príliš efektívne využiť. Mali by ste sa sústrediť skôr na štúdium a prípravu do budúcnosti. Nikdy neviete, kedy sa vám vedomosti budú hodiť. Myslite tiež na svoje zdravie a v chladných dňoch nepodceňujte prevenciu.